کار ضمن تحصیل در فرانسه برای دانشجویان

متقاضیان  کار پاره وقت دانشجویی در فرانسه  دیگر نیازی به کسب مجوز استخدام موقت (APT برای “Autorisation Provisoire de Travail”) برای کار نیمه وقت در طول تحصیلات خود ندارند ، به جز در مورد دانش آموزان الجزایر تحت پوشش قرارداد فرانکو-الجزایر در ۲۷ دسامبر ، ۱۹۶۸٫
مشاغل دانشجویی در دانشگاه های فرانسه
دانشجویان بین المللی خواهان  کار دانشجویی  در فرانسه نیز واجد شرایط مشاغل دانشجویی در دانشگاه های فرانسه  و دیگر نهادهای عمومی تحصیلات عالی هستند. دانش آموزان با قرارداد برای انجام خدمات زیر استخدام می شوند: کمک به دانش آموزان؛ کمک و پشتیبانی دانشجویان معلول؛ تدریس؛ پشتیبانی از فناوری اطلاعات و کمک و کمک به استفاده از فن آوری های جدید؛ هماهنگی و کارکنان رویدادهای فرهنگی، ورزشی و اجتماعی؛ کار در مرکز شغلی؛ و حمایت از تلاش تبلیغی موسسه خود.

قراردادهای کار ضمن تحصیل  در فرانسه برای دانشجویان برای حداکثر ۱۲ ماه بین اول سپتامبر و ۳۱ اوت به پایان می رسد. دانشجویان متقاضی  کار نیمه وقت دانشجویی در کشور فرانسه ممکن است بین ۱ سپتامبر و ۳۰ ژوئن تا ۶۷۰ ساعت و بین ماه های ۱ ژوئیه تا ۳۱ اوت تا ۳۰۰ ساعت کار کنند.

دانشجویان متقاضی تحصیل در فرانسه و  کار دانشجویی در فرانسه  تحت قرارداد تحصیلات خود را ادامه می دهند و با سرعت احترام کار می کنند: شرایط استخدام و شرایط مربوط به حجم کار مشخص شده در قرارداد متناسب با الزامات هر برنامه دانشجویی، به منظور اطمینان از موفقیت تحصیلی و پس از تحصیل ،، انتقال حرفه ای از دانش آموزان است .

کار ضمن تحصیل  در فرانسه برای دانشجویان  ، راهی عالی برای داشتن یک تجربه ی منحصر به فرد در یادگیری است. بسیاری از دانش آموزان در زمان تحصیل در خارج از کشور به عنوان راهی برای به دست آوردن بینش های فرهنگی و زبانی و همچنین تخصص در حرفه آینده خود تصمیم می گیرند. داشتن کار دانشجویی در فرانسه واقعا می تواند هنگامی که شما به دنبال شغل پس از فارغ التحصیلی نیاز به لبه مورد نیاز، و تجربه خود را در خارج از کشور تجربه در فرانسه به سطح بعدی افزایش می دهد. اگر شما علاقه مند به کار ضمن تحصیل در فرانسه هستید، در حالی که در فرانسه تحصیل کرده اید، چندین چیزهای فرهنگی و قانونی وجود دارد که باید بدانید تا هرچه زودتر شروع به کار حین تحصیل  در کشور فرانسه برای دانشجویان کنید.
نوتردام در پاریس، فرانسه
نوتردام در پاریس، فرانسه

 

مزایای کار دانشجویی در فرانسه در طول تحصیل در خارج از کشور

دلایل و مزایای کار دانشجویی د فرانسه و کار ضمن تحصیل  در فرانسه برای دانشجویان

  1. مهارت های فرانسوی را بالا ببرید.اکثر دانشجویان متقاضی کار ضمن تحصیل در فرانسه  که در خارج از کشور در فرانسه تحصیل می کنند این کار را برای بهبود مهارت های زبان خارجی خود انجام می دهند. شما فقط می توانید از یک کتاب درسی یا یک کلاس درس یاد بگیرید. کار دانشجویی در فرانسه شما را به موقعیت های واقعی تبدیل می کند، به طوری که می توانید چیزهایی مانند اعداد فرانسوی، مهارت های خدمات به مشتری و اصطلاحات اداری را مدیریت کنید. از اینرو، این یکی از بهترین روشهای یادگیری زبان فرانسه در طول تحصیل در خارج از کشور است.
    ۲٫ هیچ وقت فرانسه را تبدیل نکنید

چه راهی بهتر برای غلبه بر فرهنگ فرانسوی نسبت به تعامل با مردم فرانسه؟ در حالی که در یک کلاس درس مشغول یادداشت برداری هستید و سعی در عقب نشینی ندارید، کار ضمن تحصیل  در فرانسه برای دانشجویان  یک تعامل بین شما و همکاران یا مشتریانی که اغلب فرانسوی هستند را ارائه می دهد. این تعاملات مربوط به کار شما را به تفاوت های ظاهری فرهنگی تبدیل می کند که هرگز به عنوان یک دانشجو مشاهده نخواهید کرد.
۳٫  کمک و ساپورت مالی برای دانشجویان متقاضی کار نیمه وقت دانشجویی کشور فرانسه

تحصیل در فرانسه می تواند بسیار گران باشد و صرفه جویی در وقت خود را برای یک ترم یا بیشتر آسان نمی کند. کار پاره وقت دانشجویی در فرانسه می تواند کمک هزینه بودجه ماهانه شما را برای مدیریت آسان تر و مقرون به صرفه تر کند.
۴٫ رزومه خود را برجسته و قوی کنید.

کار ضمن تحصیل  در کشور فرانسه می تواند رزومه شما را هنگامی که به دنبال کار پس از فارغ التحصیلی هستید قوی کند .  یک نکته سریع برای اطمینان از این که تجربه کاری فرانسه شما بی نتیجه نخواهد ماند، به کارهایی که در فرانسه انجام می شود متمرکز بر اهداف مهم یا حرفه ای خود می شود، به طوری که کارفرمایان آینده می توانند ببینند که چگونه مهارت های شما تحت عنوان کار دانشجویی در فرانسه مناسب است و شما را بعنوان کارمند دائم در شرک خود در فرانسه برگزینند .
۵٫ ایجاد دوستی و رابطه های  جدید. کاری برای متقاضیان کار ضمن تحصیل  در فرانسه برای دانشجویان

شما متقاضیان عزیز مهاجرت به فرانسه برای کار ضمن تحصیل  در فرانسه برای دانشجویان و کار دانشجویی در فرانسه برای آگاهی از  شرایط کار ضمن تحصیل  در فرانسه برای دانشجویان  همواره خواهید توانست با موسسه حقوقی ملک پور همکار موسسه مشاوره ای ام آی ای اتریش بصورت مستقیم با شعبه وین در اتریش تماس حاصل نموده و یا با تمامی دفاتر همکار این موسسه در سراسر ایران  در خصوص قوانین و راه های کار نیمه وقت دانشجویی در کشور فرانسه و اخذ ویزای تحصیلی فرانسه  و اخذ ویزای کار فرانسه و شرایط و راه های اخذ اقامت فرانسه و قوانین اخذ تابعیت فرانسه  مشاوره ی رایگان و تلفنی دریافت نمایید .

فرهنگ فرانسوی همیشه برای دانش آموزان خارجی آسان نیست. یک تجربه کار دانشجویی در فرانسه باعث می شود که شما هر روز در یک روز با همدیگر ارتباط برقرار کنید، که می تواند به شما در ایجاد روابط و در نهایت دوستی با همتایان فرانسوی کمک کند.
چهار چیز برای مراقبت از کار در هنگام مطالعه در خارج از کشور در فرانسه:
۱٫ اجازه ندهید کار را تحت تاثیر قرار دهد.

دلیل اصلی شما در فرانسه این است که تحصیلاتتان را ادامه دهید و بیشتر تحصیل کنید. کار ضمن تحصیل  در فرانسه برای دانشجویان  یک تجربه عالی است که واقعا می تواند مهارت های حرفه ای شما را بالا ببرد اما مطمئن شوید که کار هرگز با برنامه کلاس شما تداخل نداشته باشد.

گرچه شما می توانید در ویزای دانشجویی در فرانسه تحت عنوان کار ضمن تحصیل  در فرانسه برای دانشجویان کار کنید، مهم است که به یاد داشته باشید ساعت ها بخشی از زمان را فراموش نمی کنید. نه تنها این کار را انجام می دهد، شما بارهای مشکلات قانونی، آن را نیز قریب به اتفاق! هنگام درخواست کار، مطمئن شوید کارفرمای خود را به شما توصیه می کنید که یک دانشجوی خارجی هستید و می توانید فقط در یک موقعیت مکانی کار کنید (un poste à mi-temps به فرانسوی). پیروی از قوانین مهاجرت و از دست دادن خودتان به شما کمک خواهد کرد تا تجربه تحصیل در فرانسه و  کار ضمن تحصیل  در فرانسه برای دانشجویان  در فرانسه تجربه کنید.

به یاد داشته باشید کار حین تحصیل  در کشور فرانسه برای دانشجویان  نباید منبع اصلی پول شما باشد، این تنها راهی است که به بودجه ماهانه خود کمک کند تا بتوانید مهارتهای مورد نیاز خود را برای حرفه خود به دست آورید و بیشتر در فرهنگ فرانسه غوطه ور شوید.

بدانید و از این چهار استانداردهای فرهنگی کار فرانسه مطلع شوید: با اتخاذ تصمیم در کار دانشجویی در فرانسه خود خودتان نیستید، مگر اینکه رئیس شما به طور خاص می گوید شما می توانید. همیشه با همکارانتان یک ناهار بخورید، اما ناهار کیسه ای ندارید؛ کارگران فرانسوی همیشه ناهار خود را می فروشند، هرگز از خانه بیرون نمی برند. در صورتی که همکاران فرانسوی شما چند ماه اول شما را مشکوک نگاه نکنند، به این معنی نیست که تنها راه دیدن آنها در مورد شماست. در نهایت، اگر روز یکشنبه یا تنها ساعتهای محدود در تعطیلات آخر هفته کار نکردید، تعجب نکنید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *