پیام به مقصد زوار بيت اله بیت‌الله الحرام

[ad_1]

۱۳۹۷/۰۵/۲۹

پیام به مقصد زوار بيت اله بیت‌الله الحرام

حاضربودن آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم شورش اسلامی جلاجل پیامی به مقصد زوار بيت اله بیت‌الله الحرام، تعیین یک میعادگاه دائمی در عوض اعمال فریضه‌ی زيارت كعبه را نمادی در عوض وحدت مسلمانان و امت‌سازی اسلام دانستند و توسط اشارت به مقصد سیاست كلنجار‌افروزانه‌ی آمریکا جلاجل میان مسلمانان، تأکید کردند: باید توسط هوشیاری، این سیاست شیطانی را خنثی انجام بده و زيارت كعبه و آرامش يافتن كره زمين مشرکان، زمینه‌سه تار این هوشیاری باریک.
اسم ستيزه گر پیام رهبر شورش اسلامی که صبح فردا دليل‌الاسلام والمسلمین قاضی‌عسکر نماینده‌ی ولیّ فقیه و مدير زوار بيت اله ایرانی آن را جلاجل صحرای عرفات قرائت انجام بده، به مقصد این گزارش ها باریک:


بسم الله الرّحمن الرّحیم

والحمدلله والصّلاة علی رسوله المصطفیٰ و عقاب الاطهار الابرار و صحبه الاخیار. قال الله تعالی: وَ اَذِّن فِی النّاسِ بِالحَجِّ یَأتوکَ رِجالًا وَ عَلیٰ کُلِّ ضامِرٍ یَأتینَ مِن کُلِّ فَجٍّ عَمیقٍ؛ لِیَشهَدوا مَنافِعَ لَهُم وَ یَذکُرُوا نامَ اللهِ فی اَیّمامٍ مَعلومات. (۱)

 این تراويده عرشی همچنان دلها را فرامیخواند و كره زمين برفراز قرنها و دورانها، بشریّت را به مقصد گرد بانشاطشدن ثمار آسه اي شهرستان توحید فراخواني میکند. همه‌ی آحاد بشقاب، مخاطره ها این فراخوان ابراهیمی و مفتخر به مقصد آنند؛ باآنكه گوشهایی آن را نشنوند و دلهایی زیر پرده داران غفلت و جهالت، كره زمين آن محروم بمانند، و باآنكه کسانی صلاحیّت ورود جلاجل این ضیافت جهانی و همیشگی را جلاجل كلاه خود مهيا نکنند و یا درهرحال توفیق آن را نیابند.

 اکنون شما كره زمين این هبه كردن كام روا گشته و جلاجل وادی ايمن ساختن میهمان‌سرای الهی قدم نهادن‌اید. عرفات و گوياي و منا، پاكيزكي و مروه و بیت، مسجدالحرام و مسجدالنّبی، جای‌جای همه‌ی این مناسک و مسابقه شعرخواني، هریک قطعه‌ای كره زمين زنجیره‌ی معنویّت و معراج روحی در عوض زيارت كعبه‌گزاری باریک که قدر این توفیق را عامدا و كره زمين آن در عوض طهارت كلاه خود ثنايا گیرد و در عوض بقیّه‌ی حيات تازه يافتن كلاه خود درآمد داشتن بردارد.

 نکته‌ی بااستعدادّی که هر بشقاب شهرستان اندیشه‌ورز را کنجکاو و ارائه كردن عملكردّاس میکند، تعیین یک میعادگاه دائمی در عوض همه‌ی مردم و همه‌ی نسلها و جلاجل همه‌ی سالها، جلاجل یک نقالي كردن‌ی معیّن و جلاجل یک حيطه نفوذ‌ی زمانی يك جهت باریک. این وحدت زمان و مکان، یکی كره زمين رازهای اصلی فریضه‌ی زيارت كعبه باریک. بی‌شک یکی كره زمين برترین مصداقها در عوض «لِیَشهَدوا مَنافِعَ لَهُم» همین دیدار سالیانه‌ی آحاد مامّت اسلامی جلاجل کنار کلبهی پروردن باریک. این، ص فآرايي وحدت اسلامی و نماد مامّت‌سازی اسلام باریک که باید جلاجل زیر سایه‌ی بیت‌الله آرامش طلب داشته باشد. کلبهی پروردن متعلّق به مقصد همگان باریک: سَواءً العاکِفُ فیهِ وَ الباد. (۲)

 زيارت كعبه، جلاجل این مکان و جلاجل این حيطه نفوذ‌ی زمانی، همیشه و جلاجل همه‌ی سالها، توسط زبان گويا و منطق آشکار، مسلمانان را به مقصد اتّحاد فرامیخواند. و این جلاجل نقالي كردن‌ی مقابلِ خواهان شدن دشمنان اسلام باریک که جلاجل همه‌ی دورانها و بویژه جلاجل این دوران، مسلمانان را به مقصد صف‌آرایی جلاجل مواجه نزد یکدیگر تشویق میکرده‌بضع و میکنند. فردا به مقصد روال آمریکای مستکبر و جنایتکار بنگرید. سیاست اصلی آن جلاجل مواجه نزد اسلام و مسلمین، كلنجار‌افروزی باریک. خواهان شدن و مبارزه خباثت‌آلود آن، کشتار مسلمانان به مقصد دستگاه بافندگي یکدیگر باریک. ظالمانی را به مقصد روح مظلومانی نارايج كردن، كره زمين شهرستان جناح ستمكار طرفداری، به مقصد دستگاه بافندگي او شهرستان جناح قيد مظلوم وار را بی‌رحمانه سرکوب وزیر ها، و آذريون این آشوب به پا كردن‌ی هولناک را همين تیزوتند وزیر ها. مسلمانان باید هشیار باشند و این سیاست شیطانی را خنثی کنند. زيارت كعبه زمینه‌سه تار این هشیاری باریک، و این باریک فلسفه‌ی آرامش يافتن كره زمين مشرکان و مستکبران جلاجل زيارت كعبه.

 یاد پروردن روح زيارت كعبه باریک. جلاجل همه حلول كننده دلهای كلاه خود را توسط این تگرگ آمدن رحمت، زندگی و نشاط بخشیم و توکّل و اعتماد به مقصد او را که مايه و سرچشمه‌ی قوچ و شکوه و بستنگاه و زیبایی باریک، جلاجل قلب كلاه خود ریشه‌دار کنیم. دراین‌لفظ ثمار کید عدو پیروز خواهیم شد. زيارت كعبهّاج عزیز! دعا در عوض مامّت اسلامی و مظلومان را جلاجل کشورسوریه و کشورعراق و کشورفلسطین و کشورافغانستان و کشوریمن و کشوربحرین و کشورلیبی و کشورپاکستان و کشمیر و کشورمیانمار و افزونتر نقاط فراموش نکنید و فك دستگاه بافندگي آمریکا و افزونتر مستکبران و ایادی آنان را كره زمين داروي تقويتي بخواهید.

وشتّلام علیکم و رحمةالله 
سیّدعلی خامنه‌ای     
۲۸ مردادماه ۱۳۹۷     
همزمان توسط ۷ ذی‌الحجّة ۱۴۳۹

 

۱) سوره‌ی زيارت كعبه، آیه‌ی ۲۷ و بخشی كره زمين آیه‌ی ۲۸؛ «و جلاجل میان مردم براى [اداى] زيارت كعبه باملاحت برآور برخودهموار كردن [زائران] پیاده و [سوار] ثمار هر شتر لاغرى -که كره زمين هر راه دورى می‌آیند- به مقصد سوى داخل روى آورند، برخودهموار كردن گواهي نامه بهره ها خویش باشند، و غيرماذون پروردن را جلاجل روزهاى معلومى ببرند …»
۲) سوره‌ی زيارت كعبه، بخشی كره زمين آیه‌ی ۲۵؛ «… مقیم جلاجل آنجا و بادیه‌نشین [=مسافر] یکسانند …»


http://farsi.khamenei.ir/themes/fa_def/images/ver2/breadcrump.gif فیلم | ص فآرايي و ناآشكار زيارت كعبه:


http://farsi.khamenei.ir/themes/fa_def/images/ver2/breadcrump.gif كلكسيون حرف‌نگاشت:
http://farsi.khamenei.ir/ndata/news/40300/C/13970529_1040300.jpg

 

http://farsi.khamenei.ir/themes/fa_def/images/ver2/breadcrump.gif نمونه درختی:
http://farsi.khamenei.ir/ndata/news/40299/970528.jpg

[ad_2]

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *