لیورپول, گزارش روز: تیم با مسجد برای بانک غذایی

[ad_1]

جهانی اعلانات / اخبار میز

مرزیساید گروه فن فوتبال تیمی را با انگلستان را اول مسجد تا کنون به کمک بانک غذایی لیورپول.

عبدالله Quilliam مسجد در تراس بروگهام در غرب جاده دربی, کنزینگتون, مواد غذایی بانک نقطه مجموعه برای طرفداران حمایت از بانک های غذایی پس از کمک توسط حامیان گزارش روز: اعتماد (است) و روح از شنکلی (SOS) نزدیک شده تبدیل خواهد شد.

اعضای کمیته مسجد اعتماد گفت: “خوشحال برای کمک به” بودند و چیزی که بنیانگذار لیورپول به دنیا مسجد عبدالله Quilliam بسیار افتخار شده اند.

Mumin خان از بنیانگذاران و مدیر عامل انجمن Quilliam عبدالله می گوید: “آنچه مهم درباره این مسجد است که آن را با صدقه آغاز شده است. عبدالله Quilliam باز این مسجد در سال ۱۸۹۹ و او شروع به تغذیه محله فقرا.

“زیرا او دوست داشت مردم محله این است که چرا ما می خواستیم برای پیوستن به پروژه بانک غذایی زیرا از ویژگی های اساسی اسلام این است که همسایه خود را دوست و مهربان باشند، خوب و مفید به همسایگان و دوستان و مردم در خود نیاز دارید.

“یکی از اولین چیزهایی که Quilliam عبدالله بود زمانی که او این مسجد باز شد تمام مردم در اطراف او-كودكان و بی بضاعت – دعوت و او آنها را تغذیه در روز کریسمس”.

Galib خان موسس و رئیس جامعه Quilliam عبدالله می گوید: “میراث عبدالله Qulliam می رود. این فرصت فوق العاده برای کار با طرفداران و باشگاه های فوتبال ما برای کمک به جامعه گسترده تر است. ما خوشحال به کمک کنید.

“و ما می دانیم عبادت را احساس حس غرور زیرا آنها احساس بخشی از آن از طریق مشارکت.”

در حالی که مسجد اهدا به صندوق به علت، جماعت مواد غذایی که به وقت شرق و اس (کمک) جمع آوری و به بانک غذایی در شمال لیورپول را اهدا.

ایان بایرن, عضو کمیته اس (کمک)، گفت: “مسجد خواهد شد زندگی و تنفس، حمایت از نقطه بانک غذایی مجموعه فن.

“نکته مهم دیگر این است که ما ادغام است. در حالی که کمک به ما در حال تلاش به جامعه مسلمانان با جامعه گسترده تر لیورپول در وجود افراد انسجام اجتماعی است. جناح راست زباله “اسلام هراسی” است که در محله های خاصی پخش شده از بین بردن کمک به آن است.”

دیو کلی ناتوانی است و افسر برابری اضافه شده: “ما عمدا مجموعه بانک غذایی تا تشکل فراگیر باشد و نه تبعیض علیه هر کسی در هر راه. ما می خواهیم به هماهنگي تمام جامعه صرف نظر از سیاست و نژاد یا مذهب خود را.”

اکو

متوجه حقوقی: کپی رایت، علائم تجاری و دیگر حقوق مالکیت معنوی در این وب سایت می تواند نمی شود تکثیر بدون اجازه قبلی.

[ad_2]

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *