شادی پدر دختر که درگذشت مسلمان

[ad_1]

Hasim Akin

چند روز پیش، ما رو خبر مرگ.  Manageress یکی از مدارس دختران ما در شهر دیگری ناگهان گذشت بود.  ما تصمیم به رفتن در تعطیلات آخر هفته به ما تسلیت.  فاصله سفر ما تایر بود.

با این حال آنچه بودیم برای پیدا کردن ما غم و اندوه و شادی به ارمغان بیاورد.  در حقیقت این حکایت تلخی است که در آفریقا صورت گرفت بسیار آشنا با من بود.  بسیاری از مسلمانان در مناطق ما که از طریق همان شباهت و غم زندگی وجود دارد…

خواهر ما که گذشت بود دختر وزیر روستا (امام) بود.  دوران کودکی اش در روستای گذشته بود.  با این حال او به صالح به منظور خدمت به میهن و مردم آموزش داده شد.  دوره آموزش او تلخ تر از حدس بزند شما بود.  در این مناطق تنها سیستم آموزش سیستم فرانسوی است.  از این رو تسلیم فرزند شما به این رژیم یک کاهش است اما نه تسلیم است دیگر از دست دادن…

در واقع من شنیده اند بسیاری از داستان های تلخ در آفریقا که در آن آنها شد تنها به تحصیل کرده و فرستاده به میهن خود ربوده است.  ما با توجه به جزئیات بیشتر به عنوان که آیا این خواهر تحت نیروی رفت و یا با اراده پدرش فرستاده شد خاصی ندارد.  با این حال در تمام موارد آن دل ما که پر درد است.

ملاقات با اسلام دوباره و پس از از دست دادن در

وجود یک رمان به نام “دختر مدل امام” بود.  باید وجود برخی كه خوانده است.  زمانی که مدرسه به پایان رسید, زندگی خود را بر این اساس وجود پس از آن برنامه ریزی شده است.  دختر ما تبدیل به معلم.  زندگی و شرایط و محیط او مطابق به آن شکل گرفته.  بنابراین او تحصیل کرده، توصیه آماده و شده است.  بعد او یک مرد مسیحی ازدواج.  دختر دارند.  آنها به نام دختر خود را مسیحی.  اگرچه ممکن است عجیب به شما، در این منطقه برای دختران مسلمان به ازدواج با مرد مسیحی بسیار رایج است.

بعد از آن او شروع به کار در کالج ایپالا.  او در دیدار با بانوی مسلمان مومن، خانم خرگوش Ummu Gulsum در این محل که نقش یک مدل خوب رهبر و شکل مادر به کارگران وجود دارد.  از این رو زندگی اش معنای جدید و جهت است.  ملاقات او با اسلام یک بار دیگر.  قدیمی پدر دخترش دوباره متولد شده است.  دیگران انجام داده اند که آنچه که می تواند او نیست.  بنابراین او دختر خود را دوباره پیدا کرده است.  همانطور که خواسته های او اتفاق افتاده است که دست است که این واقعا مهم نیست.

شریک زندگی خود را مسیحی بدون هیچ گونه سازش است.  آنها حدود شش سال پیش از هم جدا بود.  مرد kidnaps دختر خود دور از مادرش و اجازه نمی دهد هر تماس.  در همین حال در هفته گذشته Azrael (ع) در را میزند.  او قبل از سالمندان پدر و مادرش بیمار روانی به آخرت فرستاده می شود.

چون درگذشت دخترش مسلمان

اما بخشی است که به ما رسید بعد از این شروع می شود.  برای پدر تقریبا در مورد مرگ دخترش خوشحال بود که دیدیم.  ما تا به حال غم شایع کودکان مسلمان است که مردم به شرح اشاره “این کودک بسیار هوشمند است و باید تحصیل کرده” اما هنوز وجود دارد پس از آن مراقبت گرفته شد…  دیدیم که پدر است که قادر به جلوگیری از این پایان تلخ درد بدون هر گونه راه حل ممکن و بازگشت از دست رفته بود.  این واقعیت که دخترش بود مسلمان شدن دوباره و سرانجام در آن ایالت بود ساخته شده او خیلی خوشحال…  مرگ تنها یک فرد این خوشحال می…  ما ملاقات پدر است که تقریبا به مرگ دخترش رقصید.  چون دخترش بود که به عنوان مسلمان گذشت.  او گفت: ‘ من می تواند به شما تا عصر صحبت، ضمن تشکر از شما تا عصر و گفتن شما در مورد چیزهای زیبا شما انجام داده اند.  با این حال که نیازی وجود دارد. “و با او نماز ادامه داد.  همه مردم وقتی برای تسلیت تشکر شده است.  با این حال عمو این متفاوت بود.  برای او تا به حال بازدید کنندگان که از هزاران کیلومتر دور آمده بود.  چون دخترش بود مسلمان این بازدید کننده فقط آمد.  او خوشحال تر از مرد فقیر است که شتر خود را در بیابان از دست داده بود اما بعد از آن پیدا کرده بود دوباره.

احساس تلخی و درد او تجربه سال پیش برای او ویرانگر تر از مرگ دخترش هفته گذشته بود.  خجالت می شود بعد به دوستان خود و کسانی که قادر به کسب درآمد بیشتر فرستاده می شدند مناسب شود…  کسانی که به نسل از پدران و مادران خود را قربانی می شدند…  دلایل بسیاری وجود دارد…  این کودکان است که به این دانشگاه به تحصیل کرده، فرستاده شد توصیه اما بعد تصميم ارزش اخلاقی مادران و پدران خود تبدیل شده بود…  اینها تنها نمونه هایی که در آفریقا رخ می دهد…

این فیلم با پایان خوش با نماز پذیرفته شده پدر که امام بود.  با این حال، بازگشت بسیاری از کودکان که در نتیجه بسیاری از جاه طلبی, از دست داده بودند همیشه نخواهند شد به این سادگی. 

حقوقی: کپی رایت، علائم تجاری و دیگر حقوق مالکیت معنوی در این وب سایت می تواند نمی شود تکثیر بدون اجازه قبلی.

[ad_2]

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *