منصوب فرمانده نیروی دریایی و معاف هماهنگ‌کننده رژيمان

[ad_1]

۱۳۹۷/۰۶/۰۱

منصوب فرمانده نیروی دریایی و معاف هماهنگ‌کننده رژيمان

حاضربودن آیت‌الله خامنه‌ای فرمانده معظم کل قوا جلاجل احکام جداگانه‌ای دریادار پاسدار علیرضا تنگسیری را به مقصد سمت فرمانده نیروی دریایی رژيمان پاسداران شورش اسلامی و دریادار پاسدار علی فدوی را به مقصد‌ديباچه معاف هماهنگ‌کننده‌ی رژيمان نصب شده کردند.
اسم ستيزه گر احکام فرمانده کل قوا به مقصد این گزارش ها باریک:
 

دریادار پاسدار علیرضا تنگسیری
لادگر به مقصد پیشنهاد فرمانده کل رژيمان و نگاه خشم آلود به مقصد عهده داري و شایستگی و آموخته ها ارزنده، شما را به مقصد سمت فرمانده نیروی دریایی رژيمان پاسداران شورش اسلامی نصب شده می‌کنم.
ثنايا‌گیری كره زمين کارکنان متدین و انقلابی، ارتقاء آموزش و استادي‌ها و تجهیزات و امکانات دریایی و مكاشفه اطلاعاتی توأم توسط رشد روزافزون توان و آمادگی‌های رزمی، تعالی معنوی و بصیرتی، توجه به مقصد نیازهای معیشتی توسط رویکرد ساخت نیروی دریایی متحرک و رو به مقصد رشد میانی شورش اسلامی، جلاجل تعامل اثربخش و هم‌افزا توسط خانواده مهتر رژيمان و بسیج و بخش‌های ذی‌شهرستان ربط لشکری و کشوری جلاجل امور دریایی باروح توقف باریک.
كره زمين مبارزه‌ها و فعاليت ها خالصانه دریادار پاسدار علی فدوی جلاجل درافتادن دورودورنگ مسئولیت تشکر و قدردانی می‌کنم.
فيلتر همگان را كره زمين داروي تقويتي متعال خواهانم.

سیّدعلی خامنه‌ای
۱ شهریورماه ۱۳۹۷


 

دریادار پاسدار علی فدوی
لادگر به مقصد پیشنهاد فرمانده کل رژيمان و نگاه خشم آلود به مقصد آموخته ها ارزنده و شایستگی، شما را به مقصد سمت معاف هماهنگ‌کننده رژيمان پاسداران شورش اسلامی نصب شده می‌کنم.
ارتقای ظرفیت‌های کارشناسی و کارآمدی ستاد رژيمان توسط ثنايا‌گیری كره زمين توانمندی‌ها و قابلیت‌های نخبگی رژيمان جلاجل نیل به مقصد اولین و حاصل کردن آمادگی‌های همه‌جانبه جلاجل پاسداری كره زمين شورش اسلامی و صفت به خاطرسپردني دستاوردهای آن جلاجل تعاملی معمرين و هم‌افزا توسط ستاد کل و سایر دائم الخمر‌های نیروهای شمخالچي و دیدگاه تدابیر فرمانده کل رژيمان باروح توقف باریک.
كره زمين مبارزه‌ها و فعاليت ها سپاهبد سرتیپ پاسدار زيبنده‌الدین جلاجل درافتادن دورودورنگ مسئولیت تشکر می‌کنم.
فيلتر همگان را كره زمين داروي تقويتي متعال خواهانم.

سیّدعلی خامنه‌ای
۱ شهریورماه ۱۳۹۷
 

[ad_2]

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *